Dziś o godzinie 12:00 ruszy stacjonarnie sprzedaż otwarta karnetów na mecze ŁKS-u Commercecon Łódź w sezonie 2019/2020 Ligi Siatkówki Kobiet. Cały czas możecie kupować je również za pomocą serwisu internetowego sportarena.makis.pl

Zakończyła się przedsprzedaż karnetów wyłącznie dla posiadaczy stałych wejściówek z poprzedniego sezonu. Od dziś karnet na mecze w Lidze Siatkówki Kobiet może zakupić każdy sympatyk Łódzkich Wiewiór. 

Sprzedaż stacjonarna w dniach 6-9 sierpnia (wtorek-piątek) będzie odbywać się w godzinach 12:00 – 18:00 w kasach przy al. Unii. Harmonogram na kolejne dni przedstawimy po koniec bieżącego tygodnia.

Informacja dla nowych karnetowiczów:

Jeśli chcecie zakupić karnet drogą internetową, należy zarejestrować się w systemie sportarena.makis.pl. W formularzu rejestracyjnym podajcie wymagane dane, które będą potrzebne do weryfikacji przy odbiorze Karty Kibica. 

Odbiór pierwszej Karty Kibica zakupionej za pośrednictwem serwisu online wymaga potwierdzenia danych podanych w formularzu rejestracyjnych poprzez osobistą wizytę w kasie i potwierdzenie danych na postawie dokumentu tożsamości, z którego dane podane zostały w czasie rejestracji.

Szczegółowy regulamin serwisu online znajdziecie TUTAJ. Osoby, które kupują karnet po raz pierwszy nie dopłacają za wyrobienie Karty Kibica. 

Informacja dla osób przedłużających karnet:

Aby zakupić stacjonarnie karnet na sezon 2019/2020 należy mieć ze sobą kartę kibica wyrobioną w zeszłym sezonie. Przy zakupie internetowym należy zalogować się na swoje konto i przedłużyć abonament na kolejny sezon. Informujemy również, że możliwa jest wymiana starej karty na nową (inna szata graficzna). Należy tego dokonać stacjonarnie w kasie za dopłatą 10 zł. 

Cennik obowiązujący w sezonie 2019/2020 oraz profity przysługujące karnetowiczom:

 

Przypominamy, że sektor tzw. rodzinny obejmie stronę sektorów oznaczonych literą A. Po przeciwnej stronie – sektory oznaczone literą C – będzie tzw. sektor dopingujący.

  • Dzieci do ukończenia 5. roku życia – wejście darmowe
  • Dzieci i młodzież od 6. do 16. roku życia – ulgowy
  • Osoby powyżej 16. roku życia – normalny
  • Emeryci, renciści oraz osoby niepełnosprawne – ulgowy