Zdobycie brązowego medalu przez ŁKS Commercecon Łódź zakończyło sezon 2020/2021 TAURON Ligi. Koniec rozgrywek z medalem mistrzostw Polski to wielka radość, ale i czas pożegnań, ponieważ część zawodniczek w przyszłym sezonie nie wystąpi w koszulce z przeplatanką. Pierwszą Wiewiórą, którą żegnamy jest Kasia Zaroślińska-Król.

W sezonie 2020/2021 Kasia wystąpiła w 31 meczach TAURON Ligi, zdobywając dla Łódzkich Wiewiór 482 punkty. 26 „oczek” wywalczyła zagrywką, 42 blokiem, zaś 414 z ataku. Jej skuteczność w ataku w przekroju całego sezonu wyniosła 37,84%. 

Brązowy medal sezonu 2020/2021 jest dziewiątym krążkiem mistrzostw Polski zdobytym przez Kasię Zaroślińską-Król w dotychczasowej karierze. Ma ona na koncie dwa mistrzostwa, cztery wicemistrzostwa i trzykrotnie stawała na najniższym stopniu podium.

Łódzka Wiewióra uplasowała się wysoko w czterech rankingach indywidualnych sezonu 2020/2021 TAURON Ligi. Sześć statuetek MVP dało jej pozycję numer 3. Wśród najlepiej punktujących i atakujących zajęła 5. pozycję, ale w rankingu zagrywających była numerem 1. 

Kasia jest bardzo doświadczoną zawodniczką, na którą wszyscy bardzo mocno liczyli. Bardzo się starała i ten play-off, czy to mecze z Rzeszowem, czy z Radomką, zagrała fajnie. Jest to zawodniczka, która potrafi dużo, być może w tym sezonie to zgranie z zespołem, czy rozgrywającą nie było idealne. Czasami tak się po prostu zdarza. Życzymy Kasi jak najlepiej, dużo zdrowia i dobrego grania. Do zobaczenia na parkiecie! – powiedział o atakującej trener Michal Masek.

My przychylamy się do słów trenera – Kasiu dziękujemy i życzymy Ci wszystkiego dobrego!