Centrum Medyczne Kinemedica, które jest partnerem medycznym ŁKS Commercecon Łódź, cechuje profesjonalizm i szybki dostęp do usług medycznych. W sezonie 2019/20 pacjentkami przychodni były również Łódzkie Wiewióry.

Kinemedica to wyjątkowe centrum medyczne na mapie Łodzi. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii w każdym momencie możecie za pośrednictwem Facebooka uzyskać BEZPŁATNĄ PORADĘ MEDYCZNĄ. Konsultacji udzielają wykwalifikowani i doświadczeni pracownicy, najczęściej są to pielęgniarki, ratownicy medyczni i/lub lekarze. Więcej informacji o przychodni uzyskacie na profilu na Facebooku.

Co przychodnia Kinemedica oferuje swoim pacjentom?

  • KONSULTACJE MEDYCZNE ONLINE – lekarz w zasięgu telefonu!
  • wizytę lekarską (interna i pediatria);
  • pełną diagnostykę laboratoryjną i obrazową (USG, EKG);
  • skierowanie do poradni specjalistycznych;
  • przedłużenie recepty;
  • zaświadczenie lekarskie (L4)
  • podstawowe zabiegi ambulatoryjne.

W czasie, gdy rosła liczba zachorowań na koronawirusa Łukasz Niciński, właściciel centrum medycznego Kinemedica, założył grupęBezpłatna pomoc lekarska. Grupa początkowo miała być inicjatywą skierowaną do mieszkańców Łodzi i okolic. Już w ciągu kilku pierwszych dni jej twórcy otrzymali ponad 1000 smsów z prośbą o poradę. Okazało się, że był to strzał w „10, gdyż z możliwości porady lekarskiej udzielanej telefonicznie oraz przez internet skorzystały w sumie tysiące osób z całego kraju. 

Kinemedica – dziękujemy za wspólny sezon!