W środku gorącego okresu transferowego zespół ŁKS Commercecon Łódź zakończył kompletowanie składu na środku siatki. W sezonie 2018/2019 czwartą do brydża będzie Klaudia Alagierska

22-letnia zawodniczka jest wychowanką Sparty Grodzisk Mazowiecki. W latach 2012/2013 występowała w zespole GLKS Nadarzyn, zaś kolejny sezon spędziła w Sparcie Warszawa. Ze stolicy w 2014 roku przeniosła się do Legionowa, gdzie reprezentowała barwy Legionovii.

W sezonie 2017/2018 zespół z Legionowa zajął w Lidze Siatkówki Kobiet dopiero 12. miejsce, jednak sama Klaudia może być zadowolona ze swojej gry. W indywidualnym rankingu blokujących zajęła 2. miejsce, a wyprzedziła ją jedynie Agnieszka Kąkolewska. Dobrą dyspozycję Klaudii dostrzegł również trener reprezentacji Polski Jacek Nawrocki, powołując ją do szerokiego składu. 

Teraz czas na kolejne wyzwania – grę w zespole wicemistrza Polski. Tym samym skład na środku ŁKS Commercecon Łódź ma już skompletowany. W sezonie 2018/2019 siatkę będą murować: Ewa Kwiatkowska, Zuzanna Efimienko-Młotkowska, Klaudia AlagierskaKlaudia Gajewska

Gorąco witamy Klaudię w ekipie Łódzkich Wiewiór!