Przed ŁKS-em Commercecon Łódź decydująca część sezonu, czyli faza play-off TAURON Ligi. Nasz klub ponownie zagra w niej pod hasłem #WygrywaMyPomagaMy. Każdy mecz play-off Łódzkie Wiewióry zagrają, podobnie jak w sezonie 2020/2021, dla wybranych psów ze Schroniska dla Zwierząt w Łodzi. 

Od wielu sezonów siatkarki ŁKS-u Commercecon są ambasadorkami Schroniska dla Zwierząt w Łodzi, które mieści się przy ulicy Marmurowej 4. Łódzkie Wiewióry wspierają odpowiedzialna adopcje i biorą udział w akcjach edukacyjnych związanych z opieką nad zwierzętami.

Od sezonu 2020/2021 na koszulkach meczowych zawodniczek swoje miejsce ma logotyp akcji „Adoptuj odpowiedzialnie”. W rundzie play-off każde spotkanie ŁKS Commercecon Łódź grał pod hasłem #WygrywaMyPomagaMy. Zasady były proste. Wygrany mecz oznaczał ekstra porcję wysokojakościowej karmy dedykowanej wybranemu pieskowi. Wygrywając sześć spotkań w fazie play-off, odwiedziliśmy nasze schronisko sześciokrotnie z pysznymi prezentami.

W tym roku ponownie zagramy pod hasłem #WygrywaMyPomagaMy! Pierwszy mecz ćwierćfinałowy przeciwko E.Leclerc MOYA Radomce Radom nasz zespół zagra dla Rino, który mieszka w schronisku od czerwca 2021 roku. To trzyletni psiak, który ma ogromnie dużo energii i wielkie pokłady miłości wobec ludzi. Aż trudno nam uwierzyć, że jeszcze nie ma swojego człowieka! 

Czas ponownie połączyć dodatkową motywację do walki o medale z pomocą dla podopiecznych schroniska przy ul. Marmurowej 4.