Następny mecz:

Kontynuujemy współpracę z Ceramiką

W 2019 roku partnerem ŁKS Commercecon Łódź została zgierska firma Ceramika. Właściciele Ceramiki to wierni kibice Łódzkiego Klubu Sportowego, którzy postanowili swoje wsparcie dla klubu wyrazić również współpracą biznesową. Jak się okazuje współpracą bardzo udaną, bowiem razem zdobyliśmy już pięć medali mistrzostw Polski. Przed nami kolejny wspólny sezon!

Firma Ceramika, która swoją siedzibę ma w Zgierzu przy ul. Sadowej 19, działalność rozpoczęła od sprzedaży hurtowej i detalicznej płytek ceramicznych. Z każdym kolejnym rokiem poszerzała swój asortyment, a obecnie oferują również chemię budowlaną oraz wszystko to, co potrzebne do budowy obiektów mieszkalnych i przemysłowych.

Ceramika zajmuje się sprzedażą hurtową oraz detaliczną materiałów do tynkowania, tapetowania, malowania, specjalistycznych robót budowlanych, czy wyposażenia hydraulicznego i grzejnego. Ideą naszego partnera jest stały rozwój i podążanie za nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. 

Klienci Ceramiki podkreślają, że firma łączy w sobie szeroki asortyment w dobrej cenie, profesjonalne doradztwo oraz sprawny transport. 

W ciągu swojej wieloletniej działalności Ceramika dostarczyła materiały budowlane na wykonanie wielu inwestycji na terenie Łodzi i okolic. Miała swój udział w m.in. w powstawaniu Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego, Prokuratury Rejonowej Łódź-Widzew, Green Horizon Łódź czy biurowca Nowa Fabryczna.

Ceramika – cieszymy się, że wciąż gramy w jednej drużynie!