Już dzisiaj wieczorem przed Łódzkimi Wiewiórami trudne zadanie – mecz ligowy z E.Leclerc Moya Radomką Radom. Krystyna Strasz, libero ŁKS-u Commercecon Łódź, obiecuje, że w zespole panuje bojowy nastrój i biało-czerwono-białe oddadzą na boisku całe serducho.

Bardzo liczą się dla nas każde punkty. Te, które są na szali w meczu w Radomką nawet podwójnie. Mocno się na to przygotowujemy. Trenujemy ciężko i na pewno pokażemy naszą dobrą grę. Na to się szykujemy. Mam nadzieję, że wyciągnęłyśmy wnioski z tego, jak mocno przygotowywałyśmy się do pucharu i teraz nie będzie to tak stresujące dla nas, nie pospina nas aż tak bardzo. To są bardzo ciężkie punkty, ciężki przeciwnik, ale jak pokazał pierwszy mecz, jest w naszym zasięgu – prognozuje libero Łódzkich Wiewiór.

Przypomnijmy, że w pierwszym meczu z Radomką łodzianki musiały radzić sobie właśnie bez Krystyny Strasz, która na treningu przed wyjazdem do Radomia złamała kość jarzmową i miała dwa miesiące przerwy. 

W grudniowym meczu na zmiany wchodziła Aleksandra Pasznik. Rozgrywająca ŁKS-u Commercecon wtóruje swojej libero, zapewniając, że nastroje w zespole są bojowe. – Bardzo chcemy wygrać z Radomką, bo wszystkie punkty są dla nas na wagę złota. Bardzo ciężko trenujemy od poniedziałku. W czwartek miałyśmy dzień oddechu. Wcześniej przez trzy dni dostałyśmy mocno w kość i na siłowni, i na sali. Myślę, że będziemy gotowe – podkreśla rozgrywająca. 

Spotkanie ŁKS-u Commercecon Łódź z E.Leclerc Moya Radomką Radom rozpocznie się w niedzielę, 28 lutego, o godzinie 20:30. Transmisję z meczu przeprowadzi Polsat Sport, a ci, którzy akurat nie mogą obejrzeć tego spotkania w TV mogą śledzić wynik w serwisie Strefa Siatkówki www.siatka.org.

*fot. Artur Kraszewski