Na co dzień zachowujemy dystans społeczny, ale dziś zakryliśmy twarze i zakasaliśmy rękawy w słusznej sprawie. Razem z VitaDiet i Stowarzyszeniem Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego dostarczyliśmy maseczki higieniczne, suplementy oraz napoje energetyczne pracownikom Centrum Kliniczno-Dydaktyczne Centralnego Szpitala Klinicznego UM w Łodzi.

Centrum Kliniczno-Dydaktyczne w Łodzi jest jednym z miejsc, w którym pod koniec marca uruchomiono laboratorium wirusologiczne. Wszystko po to, aby w większej ilości wykonywać w trybie pilnym badania w kierunku koronawirusa SARS –CoV-2. To tu trafia materiał z okolicznych szpitali zakaźnych tj. ze szpitala Biegańskiego lub ze szpitala w Zgierzu.

Pracownicy laboratorium wykonują swoje obowiązki w specjalistycznych kombinezonach. Przyznają, że spędzanie w takim ochronnym ubraniu wielu godzin nie jest łatwe i zabiera dodatkową energię. Stąd zapotrzebowanie m.in. na napoje energetyczne. 

Sponsor ŁKS-u Commercecon, łódzka marka VitaDiet, jest producentem napoju energetycznego Energy DIET. Nic dziwnego, że zgrzewki z tym właśnie produktem stanowiły dużą część dzisiejszej paczki dla pracowników CKD. Nie zabrakło również suplementów, które wpływają pozytywnie na kondycję całego organizmu. 

ŁKS Commercecon Łódź reprezentowali dziś libero Krystyna Strasz oraz trener Bartłomiej Bartodziejski, markę VitaDiet – dyrektor Piotr Przybylski, a Stowarzyszenie Kibiców ŁKS – Mariusz Przybyła

Jesteśmy bardzo dumni, że na co dzień współpracujemy z firmami takimi jak VitaDiet. W takich chwilach hasło #GramyRazem nabiera wyjątkowego znaczenia. 

Dodajmy, że nie jest to pierwsza taka akcja VitaDiet. Kilka dni temu ogromną paczkę suplementów od naszego sponsora odebrała Karolina Bielawska – Miss Polonia 2019. W ramach akcji #koronazgłowy paczki potrzebnych produktów zostały dostarczone do Domu Pomocy Społecznej, Domu Samotnej Matki oraz Fundacji „Dom w Łodzi”. 

Również dla Stowarzyszenia Kibiców ŁKS to kolejne z realizowanych działań. Cały czas trwa zbiórka pieniędzy w ramach akcji „All Coronaviruses Are Bastards”, o której więcej możecie dowiedzieć się TUTAJ.

#GramyRazem!