W czwartek, 12 grudnia, Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi  odwiedził wyjątkowy gość. W trzeciej edycji imprezy charytatywnej „Lądowanie Mikołaja” wzięły udział również siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Eva Mori, Anna Korabiec i Natalia Skrzypkowska wcieliły się w pomocne elfy św. Mikołaja.

Gość z dalekiego Rovaniemi przyleciał na łódzkie lotnisko specjalnie dla dzieci zaproszonych z okazji akcji „Lądowanie Mikołaja”. Około 70 dzieci m.in. z placówek opiekuńczo-wychowawczych czekało na św. Mikołaja przed halą przylotów. Czas oczekiwania umilał im elf, z którym dzieciaki śpiewały świąteczne piosenki. 

Razem z elfem bawiły się nie tylko dzieci, ale również Łódzkie Wiewióry – Eva Mori, Ania KorabiecNatalia Skrzypkowska oraz maskotki ŁKS-u i Rainbow Tour – Wiewiórka Zuzia i Małpka.

Po wylądowaniu św. Mikołaj rozdał cukierki, a następnie udał się do hali przylotów na krótką rozmowę z mediami. Szybko jednak dołączył do zaproszonych dzieci. Przy pomocy elfów – Evy, Ani i Natalii – rozdawał wspaniałe prezenty. Nie zabrakło również upominków od Łódzkich Wiewiór. 

Nasze siatkarki, podobnie jak dzieci, bawiły się wyśmienicie. Akcja „Lądowanie Mikołaja” to kolejny fantastyczny przykład, że dawania może sprawić jeszcze więcej radości niż branie. Uśmiechy obdarowanych dzieci były najpiękniejszą nagrodą. 

W akcję Portu Lotniczego im. W. Reymonta, poza ŁKS-em Commercecon, włączyło się wiele łódzkich firm i instytucji. Wielkie brawa dla: Bartolini AirSmyk, Lagardere Travel Retail, Porsche Centrum Łódź, Marilyn, DellTeatr im. Stefana Jaracza w Łodzi, Azymut, Car Bone LiveriesKKMP Prawo i Podatki, Kwiecień i Partnerzy Bezpieczeństwo Informacji i Ochrona Danych i Pana Damiana Karbowiaka.