Po udanym występie podczas turnieju w niemieckim Dreźnie, zespół ŁKS-u Commercecon Łódź czeka ostatni etap przygotowań do nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet. Podopieczne Michala Maška w czwartek wyjadą do Szamotuł, gdzie od piątku do niedzieli (6-8.10.2017) wezmą udział w międzynarodowym turnieju „Amica Cup 2017”.

Rywalami łódzkiej ekipy będą zespoły: Dresdner SC, Impel Wrocław oraz Trefl Proxima Kraków.

Do tej pory szkoleniowiec ŁKS Commercecon Łódź może być zadowolony z postawy swojej drużyny. Ełkaesianki w dotychczasowych meczach kontrolnych nie poniosły porażki, a podczas turnieju w Dreźnie udowodniły, że potrafią poradzić sobie z wieloma trudnymi sytuacjami. Przypomnijmy, że łodzianki pokonały 3:2 zarówno Impel Wrocław, jak i Dresdner SC. W Szamotułach zespoły te z pewnością będą chciały się zrewanżować. Bardzo ważne dla ŁKS-u będzie również spotkanie z Treflem Proxima Kraków. Z tą ekipą łodzianki zmierzą się bowiem w pierwszej kolejce Ligi Siatkówki Kobiet.

Michal Mašek podczas turnieju w Szamotułach będzie miał do dyspozycji wszystkie 13 zawodniczek. Do drużyny dołączyła bowiem Zuzanna Efimienko-Młotkowska, która wraz z reprezentacją Polski brała udział w mistrzostwach Europy.  

Program turnieju „Amica Cup 2017”:

6.10.; godz. 16:00 –  Trefl Proxima Kraków – ŁKS Commercecon Łódź

6.10.; godz. 18:30 –  Dresdner SC – Impel Wrocław

7.10.; godz. 16:00 –  ŁKS Commercecon Łódź – Impel Wrocław

7.10.; godz. 18:00 –  Trefl Proxima Kraków – Dresdner SC

8.10.; godz. 11:00 –  Dresdner SC – ŁKS Commercecon Łódź

8.10.; godz. 13:00 –  Impel Wrocław – Trefl Proxima Kraków