Zespół ŁKS-u Commercecon Łódź nie zwalnia tempa. Kolejnym etapem przygotowań do nowego sezonu Ligi Siatkówki Kobiet będzie udział w towarzyskim turnieju w Dreźnie. Podopieczne Michala Maška zagrają w nim przeciwko drużynom Impelu Wrocław oraz Dresdner SC.

Przypomnijmy, że łódzki szkoleniowiec w latach 2014-2016 pracował w Dreźnie jako asystent pierwszego trenera. Z niemiecką ekipą wywalczył dwukrotnie mistrzostwo kraju.

Michal Mašek ma do dyspozycji 12 zawodniczek, na których zdrowie i formę nie może narzekać. W zeszłym tygodniu jego podopieczne rozegrały dwa sparingi z Developresem Rzeszów. Pierwszy z nich wygrały 2:1, natomiast w drugim padł remis 2:2.

Podczas turnieju w Dreźnie ŁKS Commercecon Łódź w środę o godzinie 17:00 zmierzy się z wrocławskim Impelem, natomiast dzień później o godzinie 18:00 rozegra mecz przeciwko gospodyniom. Turniej zakończy się w piątek spotkaniem pomiędzy Impelem a Dresdner SC.