Znacie już sztab szkoleniowy oraz siatkarki, które będą reprezentować ŁKS Commercecon Łódź w sezonie 2023/2024. Codzienny plan treningowy w naszym klubie nie mógłby jednak przebiegać prawidłowo, gdyby nie praca człowieka o złotych dłoniach. Łukasz Burtnik zostaje w dziupli Złotych Wiewiór w sezonie 2023/2024!

Łukasz Burtnik jest fizjoterapeutą Łódzkich Wiewiór od 2018 roku, więc śmiało możemy powiedzieć, że w tym roku obchodzi mały jubileusz pracy w ŁKS Commercecon Łódź.

Ukończył studia na kierunku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywał dzięki licznym stażom m.in. w UKS SMS Łódź im. Kazimierza Górskiego, a także we współpracy z JSW Jastrzębskim Węglem, ŁKS-em Łódź, czy w kadrze Polski w piłce siatkowej mężczyzn.

Od lat stawia na ciągły rozwój i poznawanie nowych technik fizjoterapeutycznych. Prywatnie jest entuzjastą aktywności fizycznej oraz orędownikiem tezy, że odpowiednie przygotowanie do treningu i regeneracja po wysiłku zapobiega urazom i jest drogą do sukcesu.

Łuki dobrze, że zostajesz w dziupli!