Za Ełkaesiankami kolejne spotkanie, tym razem w ramach rozgrywek Pucharu Polski. W Sport Arenie ŁKS Commercecon Łódź pokonał 3:1 Energę MKS Kalisz i awansował do 1/4 Pucharu Polski. Najlepszą zawodniczką spotkania wybrano Britt Bongaerts.

W pierwszej szóstce trener Michal Masek desygnował do gry Anę Kalandadze w miejsce Katariny Lazović. Serbska przyjmująca pojawiła się na boisku w trzecim secie i pozostała już do końca. Ana Kalandadze przez dwa i pół seta przyjmowała ze skutecznością 63% i atakowała ze skutecznością 42%, zaś jej zmienniczka zanotowała 75% w przyjęciu i 56% w ataku. Łodzianki górowały nad rywalkami w obu wymienionych elementach, minimalnie lepsze były również w bloku, a także zanotowały o jednego asa serwisowego więcej. Najwięcej punktów dla Łódzkich Wiewiór zdobyła Katarzyna Zaroślińska-Król – 18, o 4 mniej zanotowała na swoim koncie Aleksandra Wójcik.

W 1/4 Pucharu Polski łodzianki zmierzą się z wygranym pary BKS Bostik Bielsko-Biała – Joker Świecie.

ŁKS Commercecon Łódź – Energa MKS Kalisz 3:1
(25:14, 25:19, 14:25, 25:17)

Składy zespołów:
ŁKS: Wójcik (14), Ninković (6), Bongaerts (1), Alagierska (6), Zaroślińska-Król (18), Kalandadze (7), Saad (libero) oraz Pacak (7), Lazović (5), Pasznik i Warzyńczyk
MKS: Ptak (8), Bednarek (3), Szperlak (10), Gromadowska (8), Gałkowska (20), Polak (1), Łysiak (libero) oraz Papszun, Mazur i Kucharska (3)