Nieustanny rozwój i doskonalenie swoich umiejętności – to zawodowa dewiza naszego nowego fizjoterapeuty, który wraz z Łukaszem Burtnikiem będzie dbał o zdrowie siatkarek ŁKS Commercecon Łódź. Marcin Kębłowski dołącza do dziupli Złotych Wiewiór w sezonie 2023/2024!

Marcin Kębłowski ukończył fizjoterapię na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Już w trakcie studiów zdobywał doświadczenie w wielu przychodniach w Łodzi oraz rozpoczął pracę w Ośrodku Rehabilitacji Kardiologicznej, z którym współpracował przez kilka lat.

W Ośrodku Rehabilitacji Kardiologicznej Marcin zajmował się przeprowadzaniem badań wysiłkowych oraz prowadzeniem treningów dla osób po zawałach i z chorobami układu krążenia. Miał również okazję brać udział w projektach, które miały na celu popularyzację aktywności fizycznej.

W maju tego roku rozpoczął współpracę z firmą Commercecon jako fizjoterapeuta w centrum fizjoterapii i odnowy biologicznej, które sponsor tytularny stworzył specjalnie dla swoich pracowników.

Zbierając cenne doświadczenie, Marcin ukończył wiele kursów zawodowych, m.in. dotyczących masażu I i II stopnia, terapii narzędziowej IASTM czy igłoterapii.

Nasz nowy fizjoterapeuta stawia na ciągłe szkolenie się, poznawanie coraz większej ilości technik fizjoterapeutycznych. Siatkówka jest dla niego nie tylko pracą, ale i pasją, bowiem sam gra w lidze amatorskiej, jak również opiekuje się swoją drużyną pod kątem fizjoterapii.

Marcin witaj w dziupli!