W gronie partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź witamy firmę Marvel – autoryzowanego dealera samochodów marki Kia od 2005 roku i marki Hyundai od 2007 roku. 

Salony Marvel Kia i Hyundai zapewniają kompleksową obsługę w zakresie:

  • sprzedaży samochodów nowych i używanych (komis wszystkich marek),
  • sprzedaży ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • sprzedaży produktów finansowych – kredyty i leasingi,
  • wynajmu krótko i długoterminowego.

Nasz nowy partner otrzymał wiele prestiżowych nagród i wyróżnień przyznawanych przez Kia Motor Corporation oraz Hyundai Motor Poland i centralę europejską Hyundai Motor Europe. Dysponuje salonem sprzedaży o powierzchni ponad 1000 m2 z jedną z największych ekspozycji samochodów w Polsce.

Stacje dealerskie oferują najwyższy poziom usług serwisowych. Dysponują najnowocześniejszym wyposażeniem i wysoko specjalistyczną kadrą techniczną.

Działy blacharsko-lakiernicze Marvela mogą się poszczycić najnowszymi technologami napraw nadwozi. Firma oferuje kompleksową likwidację szkód komunikacyjnych, zapewniając bezpłatne holowanie oraz samochód zastępczy na czas naprawy.

Witamy nowego partnera na pokładzie i zapraszamy do salonów Marvel!