Ostatnie dni przed wakacjami mistrzynie Polski spędzały bardzo intensywnie. Wśród zaplanowanych aktywności nie zabrakło wizyty u młodych adeptek siatkarskiego rzemiosła. Wiewióry w hali przy ul. Skorupki trenowały wspólnie z najmłodszą grupą ŁKS-u Siatkówki Żeńskiej.

Sekcję młodzieżową Łódzkiego Klubu Sportowego stanowi obecnie sześć drużyn: młodsza grupa naborowa, starsza grupa naborowa, młodziczki, kadetki młodsze-młodziczki, juniorki młodsze-kadetki oraz III-ligowe juniorki.

Delegacja seniorek – Regiane Bidias, Daria Szczyrba, Ania Korabiec, Ola Wójcik, Ewa KwiatkowskaAgata Wawrzyńczyk – odwiedziła najmłodsze podopieczne ŁKS-u. Na co dzień trenują one pod opieką Magdaleny Blomberg.

Rozgrzewkę poprowadziła Regiane Bidias. Potem młode siatkarki podzieliły się na grupy i rozpoczęły gry oraz ćwiczenia pod okiem starszych koleżanek po fachu. Była to wspaniała okazja, aby podpatrzeć technikę doświadczonych zawodniczek. Mistrzynie Polski nie szczędziły z kolei dobrych rad i słów motywacji do dalszych, ciężkich treningów. Wspólny trening zakończyło rozciąganie, które poprowadziła Ania Korabiec oraz pamiątkowe zdjęcie.

Treningowi w hali MOSiR przy ul. Skorupki towarzyszyła obecność naszego partnera medialnego oraz TV Toya. 

ŁKS Commercecon Łódź gorąco zachęca młode fanki siatkówki do spróbowania swoich sił w tej dyscyplinie. Sekcje młodzieżowe prowadzą nabór przez cały rok. Szczegóły dotyczące treningów znajdziecie na stronie siatkalks.pl.

mistrzynie Polski

mistrzynie Polski