Świeżo upieczone mistrzynie Polski – Ania Korabiec, Krysia StraszOla Wójcik – odwiedziły w poniedziałek łódzkie schronisko dla zwierząt przy ul. Marmurowej 4. 

Za nami kolejny sezon współpracy. Łódzkie Wiewióry są ambasadorkami odpowiedzialnych adopcji i zawsze chętnie wspierają działalność łódzkiego schroniska. Po poniedziałkowej wizycie chcemy Wam przedstawić kilka wspaniałych psiaków, które czekają na dom, w którym znajdą ciepło i miłość na resztę życia.

Na wybiegu jako pierwsza powitała nas Lila – psiak o wielkich uszach i jeszcze większym sercu. Sunia została znaleziona na ulicy, w schronisku jest od marca, a ma dopiero niecały rok. Lila jak przystało na młodego psiaka jest żywiołowa. Uwielbia się bawić, biegać za piłką, a siedzenie w boksie najchętniej zamieniłaby na długie spacery z nowym opiekunem. Bo Lila choć rozpiera ją energia, jest również bardzo wrażliwa i schroniskowa rzeczywistość ją przytłacza. To psiak, który obdarzy swojego człowieka wielką miłością.

Profil Lili na stronie schroniska: Lila

 

Heks już raz cieszył się, że będzie miał dom. Niestety brak porozumienia z kotem sprawił, że psiak wrócił z powrotem do schroniska. Psiak ma około 8-9 miesięcy. Jak przystało na młodego psa lubi ganiać za piłką, aby spożytkować energię. Uwielbia smaczki, ale bierze je z ręki bardzo delikatnie. Zna podstawowe komendy. Psiak dla kogoś, kto lubi długie spacery i zabawę na świeżym powietrzu. Całuśny i lubi drapanie 🙂 

Profil Heksa na stronie schroniska: Heks

 

Ramonę poznaliśmy kilka miesięcy temu. Ważyła wtedy dużo mniej, a jej oczy były smutne. Przypomnijmy – znaleziono ją w lesie przywiązaną do drzewa, a obok niej leżał karton ze szczeniakami. Wszystkie dzieci Ramony znalazły już nowe domy, a ona wciąż czeka. Dziś Ramona to wizualnie nie ten sam pies, ale cały czas z równie wielkim sercem dla ludzi. W przerwach od aportowania piłki wpadała z impetem po porcję czułości. 

Profil Ramony na stronie schroniska: Ramona

Pralinka to maluszek. Jest jeszcze psim dzieckiem, nie do końca wiadomo jak duża będzie, ani jaki jest jest stosunek do dzieci i kotów. Wiemy jedno – rozbroiła nas w sekundę. Jej wielkie oczy patrzyły z nadzieją, że to jej czas na pójście do prawdziwego domu. Nowy opiekun Pralinki z pewnością będzie musiał wykazać się cierpliwością, której potrzeba przy każdym szczeniaku. 

Profil Pralinki na stronie schroniska: Pralinka

 

Zachęcamy Was gorąco do pomocy naszemu łódzkiemu schronisku. Znajdziecie ich m.in. na FB „Pomóż zmienić Schronisko dla Zwierząt w Łodzi„. 

Jeżeli zainteresowała Was adopcja któregoś z piesków, kontaktujcie się bezpośrednio ze schroniskiem:

tel. 42/ 656-78-42
schronisko.biuro@o2.pl

Wszelkie przydatne informacje na temat adopcji znajdziecie również pod adresem: http://www.schronisko-lodz.pl/index.php?p=adopcje_info