Marta i Norbert Sobolewscy działają na rynku ubezpieczeń już od lat. Od 2017 roku pod własnym szyldem MS Ubezpieczenia przy wsparciu lidera sprzedaży produktów ubezpieczeniowych – Unilink. Firma MS Ubezpieczenia dołączyła do grona partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź w 2019 roku, a przed nami kolejny wspólny sezon.

Nasz partner służy pomocą w zakresie doboru ubezpieczeń komunikacyjnych, nieruchomości (także w stadium budowy),  na życie, dla podróżujących, dla rolników, a także wszelkiego mienia. Specjalizuje się w ubezpieczeniach grupowych i indywidualnych na życie oraz ubezpieczeniu firm z różnych branży.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, aby oszczędzić Wasz czas, ekipa MS Ubezpieczenia realizuje wizyty w domu klienta, a także w każdym możliwym wskazanym miejscu i czasie.

Ofertę MS Ubezpieczenia znajdziecie na stronie partnerunilink.pl/MSubezpieczenia/oferta oraz kontaktując się bezpośrednio z Martą lub Norbertem:

🏢 ul. Adwokacka 7
📲 +48 737176073 – Marta
📲 +48 882663102 – Norbert
 
Wielu kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego korzysta już z usług MS Ubezpieczenia, warto dołączyć do tego grona!
 
MS Ubezpieczenia cieszymy się, że kolejny wspólny sezon przed nami!