Profesjonalizm i rzetelność – tym kieruje się w swojej działalności Marta Sobolewska, która prowadzi doradztwo ubezpieczeniowe. Za nami pierwszy wspólny sezon i mamy nadzieję, że nie ostatni. Pani Marto – dziękujemy za wsparcie!

Siedziba naszego partnera mieści się w Łodzi przy ul. Adwokackiej 7/13. Zespół pani Marty udziela konsultacji również  telefonicznie pod numerem +48 737 176 073 oraz poprzez stronę internetową https://www.facebook.com/ubezpieczeniaMSU. Oferuje także spotkania bezpośrednio w domu lub firmie klienta. 

Zespół MS Ubezpieczenia doradzi w zakresie doboru ubezpieczeń:

  • komunikacyjnych,
  • nieruchomości ( także w stadium budowy ),
  • na życie,
  • dla podróżujących,
  • dla rolników
  • mienia.

Specjalizuje się w ubezpieczeniach grupowych i indywidualnych na życie oraz ubezpieczeniu firm z różnych branży.

MS Ubezpieczenia – dziękujemy za wspólny sezon!