– Zniszczyliśmy się własnymi błędami, a jeżeli grasz przeciwko dwóm przeciwnikom, to z czasem robi się coraz trudniej. Analiza jest prosta, rywal zagrał dobry mecz, nie oddając wielu punktów, za to my zrobiliśmy wszystko – powiedział trener Alessandro Chiappini po meczu ŁKS Commercecon Łódź – CS Volei Alba Blaj w Lidze Mistrzyń.
 
To był trudny mecz. Spodziewaliśmy się, że będzie trudny, długi i może potrwać cztery, pięć setów. Jestem szczęśliwa, że udało nam się wygrać – oceniła Nneka Onyejekwe, kapitan CS Volei Alba Blaj.

We destroyed ourselves with our own mistakes and when you play against two opponents it becomes more and more difficult. The analysis is simple, the opponent played a good match without giving up many points, but we did everything – said coach Alessandro Chiappini after the match ŁKS Commercecon Łódź – CS Volei Alba Blaj in the Champions League.

It was a difficult match. We expected it to be difficult, long and might last four or five sets. I am happy that we managed to win – said Nneka Onyejekwe, captain of CS Volei Alba Blaj.