Strefa Małego Kibica to nasze oczko w głowie, bo niezwykle ważni są dla nas jej goście. Głównym sponsorem strefy jest Gust-Pol, ale wiele atrakcji zapewniają również partnerzy – Piaskownica i Akademia Pływania Łódeczka. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Akademia Łódeczka powstała w 2011 roku i początkowo zajmowała się nauką pływania skierowaną dla dzieci w wieku szkolnym. Z roku na rok powiększała swoją ofertę i teraz z dumą nosi nazwę Łódeczka – Akademia Pływania i Aqua Bike. W ofercie znajdziecie nie tylko naukę i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Łódeczka organizuje również wyjazdy na obozy sportowe, letnie oraz zimowe. Dzięki współpracy z łódzkim WOPR-em możliwe jest także uczestnictwo w kursach ratowniczych. Instruktorzy Łódeczki to osoby z wieloletnim doświadczeniem i podejściem pedagogicznym. A co więcej zarażają pasją do pływania i regularnego uprawiania sportu. 

W naszej Strefie Małego Kibica Łódeczka organizuje przepięknie malowanie dziecięcych buzi, a także przygotowanie „na sucho” do nauki pływania. Z kolei o kreatywne zabawy dbają animatorzy z Piaskownicy i robię to naprawdę dobrze, bo mają w tej kwestii ogromne doświadczenie.

Jak swoje zajęcia opisują twórcy Piaskownicy? „To próba znalezienia równowagi pomiędzy aktywnością ruchową a rozwojem intelektualnym.” I nie ma w tym żadnej przesady. Każde dziecko znajdzie tu coś od siebie. Wśród oferowanych zajęć są m.in.

  • Język angielski
  • Joga
  • Zajęcia kulinarne
  • Programowanie dla dzieci
  • Kurs szycia
  • Zajęcia plastyczne dla dzieci
  • Mały Einstein – warsztaty fizyczno – chemiczne
  • Taniec współczesny

Dzięki instruktorom i animatorom Piaskownicy młodzi uczestnicy zajęć i warsztatów rozwiną swoje pasje, nabiorą nowych umiejętności i będą coraz bardziej głodni wiedzy o świecie. Ale to nie wszystko. Nasz partner oferuje również organizację imprez dla dzieci (np. urodzin), wynajem sali, a także możliwość wynajęcia animatora na uroczystości prywatne.

Łódeczko, Piaskownico – dziękujemy za wspaniały sezon!