W 2019 roku do grona partnerów dołączyła łódzka firma z branży sieci telekomunikacyjnych – POL-NET. Przyczyniła się do tego również prywatna sympatia właścicieli firmy – Zbigniewa i Piotra Rybczyńskich – do Łódzkiego Klubu Sportowego. Dziękujemy, że gracie z nami!

Nasz partner jest obecny na rynku sieci telekomunikacyjnych od 1998 roku. Doświadczenie i profesjonalizm POL-NETu zostało docenione przez czołowych liderów z branży telekomunikacyjnej. Efektem tego jest współpraca z firmami na terenie całej Polski. Wśród instytucji polecających usługi POL-NETu jest m.in. łódzka Toya TV

POL-NET oferuje m.in. usługi w zakresie budowy sieci telekomunikacyjnych, budowa studni i szaf kablowych oraz pomiary reflektometryczne. Wiele lat w branży, zatrudnianie specjalistów i wykorzystywanie najlepszego sprzętu pozwoliło firmie na osiągnięcie perfekcji w budowie sieci telewizyjnej i internetowej.

Solidna pozycja na rynku pozwoliła właścicielom POL-NETu na zainwestowanie w sponsoring sportowy. – Cieszę się, że mogę wspierać swój klub nie tylko przychodząc na mecze – podkreślił pan Zbigniew Rybczyński. Wsparcie finansowe przekłada się na pakiet indywidualnie ustalonych usług marketingowych. 

–  Wiele firm z Łodzi i regionu przekonało się, że zainwestowanie w sponsoring sportowy to strzał w „10” – przyznał Mariusz Przybyła, specjalista ds. marketingu w ŁKS-ie Commercecon. – Dla nas każde wsparcie jest niezwykle cenne. Jest nam tym bardziej miło, gdy na sponsoring decydują się lokalni biznesmeni-kibice. W Łódzkim Klubie Sportowym jest to trend, który rysuje się coraz wyraźniej. Mamy nadzieję, że to się nie zmieni. 

POL-NET dziękujemy za wspólny sezon!