Zapraszamy przedstawicieli mediów do składania wniosków o wydanie akredytacji stałej na mecze ŁKS Commercecon Łódź rozgrywane w roli gospodarza. Proces akredytacyjny jest otwarty do 22 października do godziny 23:59.
 
Akredytacja stała będzie obowiązywać na spotkania domowe Łódzkich Wiewiór w Lidze Siatkówki Kobiet, Lidze Mistrzyń i ewentualne mecze w Pucharze Polski.
 
O przyznaniu akredytacji poinformujemy za pośrednictwem systemu Accredito. Akredytacje będzie można odebrać w dniu pierwszego spotkania ligowego lub wcześniej w biurze klubu (po uprzednim umówieniu się).
 
Osoby, które nie posiadają konta w systemie Accredito, a chciałaby się ubiegać o akredytację zapraszamy do kontaktu z biurem: www.lkscommerceconlodz.pl/kontakt
 
Pierwszym meczem rozegranym w Sport Arenie będzie pojedynek ligowy z Pałacem Bydgoszcz.