W sparingu z Developresem Bella Dolina Rzeszów trener Alessandro Chiappini nie mógł skorzystać z nieobecnych jeszcze reprezentantek, jak również Aleksandry Gryki i Pauliny Maj-Erwardt. Skład uzupełniły zatem juniorki ŁKS-u Siatkówka Żeńska – Martyna Łyżwa i Nikola Krawczyk, a także, dość nietypowo, trener Adrian Chyliński.

Pierwszego seta lepiej rozpoczęły rzeszowianki, które prowadziły 8:2 po autowym ataku Julity Piaseckiej. Zbicie Valentiny Diouf dało łodziankom 4. punkt, ale w kolejnej akcji kiwnęła Ana Kalandadze i Developres prowadził 10:4. Na 13:18 atak skończyła Piasecka, a Gabriela Orvosova zaatakowała w antenkę i straty gospodyń zmniejszyły się do czterech oczek. Przy stanie 15:21 o czas poprosił Alessandro Chiappini, jednak rzeszowianki utrzymały przewagę i po ataku Orvosovej wygrały 25:19.

Początek drugiego seta był już bardziej wyrównany. As Julii Bińczyckiej dał rzeszowiankom prowadzenie 12:10, ale już za kilka chwil był remis po 12. W drugiej części seta przyjezdne odjechały, a ważną rolę odegrały w tym zagrywki Any Kalandadze. Ostatecznie wygrały 25:22 i prowadziły 2:0.

Trzecią odsłonę minimalnie lepiej rozpoczęły przyjezdne, ale łodzianki się nie poddały. Po ataku Valentiny Diouf ŁKS Commercecon Łódź wyrównał na 7:7. Przy zagrywkach Kalandadze Developres ponownie odskoczył na kilka oczek (12:9). Zespół trenera Stephane’a Antigi znów wypracował sobie bezpieczne prowadzenie, a to pozwoliło im odnieść wygraną do 22.

Mecz toczył się jednak dalej, ponieważ trenerzy umówili się na rozegranie czterech setów. Początek był wyrównany i żadna z ekip nie potrafiła przełamać systemu gry drugiej. Tym razem na trzypunktowe prowadzenie wyszły gospodynie, po ataku Anastasii Hryshchuk było 19:16. Łodzianki tego dnia nie umiały jednak utrzymać przewagi. Rywalki doprowadziły do wyrównania i zespoły rozegrały końcówkę partii na przewagi. W niej lepsze okazały się rzeszowianki, które po bloku Izabelli Rapacz wygrały 29:27.

ŁKS Commercecon Łódź – Developres Bella Dolina Rzeszów 0:4
(19:25, 22:25, 22:25, 27:29)

Składy zespołów:
ŁKS: Gajer (5), Piasecka (15), Dróżdż (4), Scuka (14), Diouf (13), Chyliński (7), Drabek (libero) oraz Hryshchuk (5), Łyżwa, Krawczyk (libero, 1)
Developres: Bińczycka (2), Blagojević (13), Centka (8), Kalandadze (18), Orvosova (12), Jurczyk (12), Przybyła (libero) oraz Rapacz (5), Bagrowska (1)