Życie zawodowego sportowca to nie tylko zwycięstwa, sukcesy i medale. To także urazy i kontuzje. Dlatego, w trosce o zdrowie Łódzkich Wiewiór, współpracujemy z najlepszymi. Z przyjemnością informujemy, że w dalszym ciągu opiekę medyczną nad zawodniczkami ŁKS Commercecon będzie sprawować przychodnia Sporto

Zespół lekarzy Sporto prowadzi konsultacje specjalistyczne z zakresu: ortopedii i traumatologii, traumatologii sportowej, diagnostyki USG, medycyny sportowej, chirurgii ogólnej, kardiologii, neurologii, badania EMG, neurochirurgii, reumatologii, kardiochirurgii, badań okresowych sportowców oraz dietetyki. 

W dotychczasowej działalności przychodnia Sporto zajmowała się opieką medyczną wielu łódzkich klubów sportowych, a także współpracowała z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. 

Zespół Sporto stanowi grupa wykwalifikowanych fizjoterapeutów oraz lekarzy takich specjalizacji jak ortopedia, neurologia, radiologia czy neurochirurgia. Przewodzi im prof. UM dr hab. n. med. Marcin Domżalski, który od 2015 jest również kierownikiem Kliniki Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. 

Cieszymy się, że w dalszym ciągu przychodnia Sporto będzie partnerem naszego klubu. Zdrowie Łódzkich Wiewiór jest dla nas sprawą priorytetową i wiemy, że powierzamy je w najlepsze ręce!