Mecze ligowe to niesamowite przeżycia, adrenalina i możliwość obcowania z siatkówką na najwyższym poziomie. To też okazja do zaszczepienia w najmłodszych ducha sportu. Jest to jedna z idei, którą kierujemy się w pracy całego klubu ŁKS Commercecon Łódź. Każdy kibic z osoba jest dla nas wielkim wsparciem, ale tych najmłodszych chcemy docenić w szczególny sposób.

ŁKS Commercecon Łódź przygotował dla dzieci różnego rodzaju przywileje i atrakcje, aby na trybunach podczas meczów w Lidze Siatkówki Kobiet zasiadło jak najwięcej roześmianych młodych osób.

Wszystkie dzieci do piątego roku życia na mecze ligowe mają zagwarantowany wstęp za darmo. Dzieci i młodzież do 16. roku życia za wstęp płacą jedynie 5 zł.

Do kibicowania zachęca wszystkich, a szczególnie najmłodszych nasza maskotka – Rycerz Bodzio. Wszyscy sympatycy ŁKS Commercecon Łódź mogą zrobić sobie z nim pamiątkową fotografię, ale dla dzieciaków Bodzio ma zawsze w zanadrzu klubowe gadżety, np. smyczki czy flagi.

A to jeszcze nie wszystko. W miarę, gdy sezon będzie się rozkręcał, będziemy zwiększać ilość atrakcji dla najmłodszych. Chcemy, aby na mecze ŁKS-u przychodziły całe rodziny, a dzieci chłonęły ducha sportu.