Mecze ligowe to niesamowite przeżycia, adrenalina i możliwość obcowania z siatkówką na najwyższym poziomie. To też okazja do zaszczepienia w najmłodszych ducha sportu. Jest to jedna z idei, którą kierujemy się w pracy całego klubu ŁKS Commercecon Łódź. Każdy kibic z osoba jest dla nas wielkim wsparciem, ale tych najmłodszych chcemy docenić w szczególny sposób.

ŁKS Commercecon Łódź przygotował dla dzieci różnego rodzaju przywileje i atrakcje, aby na trybunach podczas meczów w TAURON Lidze zasiadło jak najwięcej roześmianych młodych osób.

Wszystkie dzieci do 5. roku życia na mecze ligowe mają zagwarantowany wstęp za darmo. Dzieci i młodzież od 5. do 10. roku życia za wstęp płacą jedynie 1 zł.

Do kibicowania zachęca wszystkich, a szczególnie najmłodszych nasza maskotka – Wiewióra Zuzia. Wszyscy sympatycy ŁKS-u Commercecon Łódź mogą zrobić sobie z nią pamiątkową fotografię, ale dla dzieciaków Zuzia ma zawsze w zanadrzu klubowe gadżety, np. smyczki czy flagi.

Na sektorze D łódzkiej Sport Areny podczas meczów domowych ŁKS-u Commercecon Łódź czeka Strefa Małego Kibica. Na najmłodszych czekają tu materiały plastyczne, klocki, a stałymi gośćmi są przyjaciele z Akademii Pływania Łódeczka, którzy malują na dziecięcych buziach piękne rysunki. 

Naszym celem jest, aby na mecze ŁKS-u przychodziły całe rodziny, a dzieci chłonęły ducha sportu.