Setki biletów, plakaty czy ulotki – wszystkie materiały poligraficzne dla ŁKS-u Commercecon Łódź wychodzą spod prasy Drukarni Offsetowej RaDruk. Naszego partnera cechują profesjonalizm i najwyższa jakość. Dziękujemy za współpracę w sezonie 2019/2020.

Drukarnia Radruk na rynku poligraficznym działa już od 20 lat. Kompleksowo obsługuje klientów z całej Polski z takich branż jak spożywcza, farmaceutyczna czy kosmetyczna. Lata doświadczenia połączone z inwestycją w specjalistyczne maszyny sprawiają, że każde zamówienie realizowane jest na jak najwyższym poziomie.

RaDrukiem współpracujemy już od trzech sezonów. Nasz partner odpowiedzialny jest za druk zaprojektowanych przez SKIBA Studio  biletów, ulotek i plakatów. To właśnie spod prasy RaDruku wyjechały dwie edycje kalendarza charytatywnego z przepięknymi zdjęciami Łódzkich Wiewiór. Kalendarze wiszą nie tylko w domach naszych kibiców, ale również w siedzibach sponsorów i partnerów. I nie można przejść obok nich obojętnie.

Nasz partner ma w ofercie m.in. projektowanie i produkcję:

  • pudełek i kartoników
  • katalogów
  • ulotek
  • plakatów
  • teczek reklamowych
  • papierów firmowych
  • kalendarzy (trójdzielnych, planszowych oraz biurowych).

Działalność drukarni skierowana jest do  osób indywidualnych, jak również do firm, przedsiębiorstw oraz instytucji. Cała oferta dostępna jest na stronie internetowej radruk.com.

RaDruk dziękujemy za kolejny wspólny sezon!