Wraz z początkiem sierpnia siatkarska rodzina ŁKS Commercecon Łódź powiększyła się o nowego  sponsora. Działania naszego klubu w sezonie 2023/2024 wesprze firma Sawo Gruz!

 Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy z kolejną firmą z naszego regionu, której marketing sportowy nie jest obcy. Sawo Gruz to prężnie rozwijająca się marka, związana z branżą budowlaną i recyclingiem odpadów, w dodatku mocno zainteresowana sportem przez Sawo Gruz Arena w Łodzi. Wierzę, że to początek długotrwałej i satysfakcjonującej obie strony współpracy. Od sierpnia Sawo Gruz gra z mistrzyniami Polski i to jest świetna informacja – podkreślił Bartosz Wencław, wiceprezes ŁKS Commercecon Łódź SA.

Firma Sawo Gruz specjalizuje się w kontenerowym wywozie odpadów, gruzu oraz recyklingiem odpadów, a także doradztwem w tych obszarach. Należy podkreślić, że priorytetem Sawo Gruz jest profesjonalna obsługa i krótki czas realizacji zlecenia, ale również ochrona środowiska.

Sawo Gruz to nie tylko firma odpadowa. W 2022 roku wybudowała pierwszy komercyjny balon piłkarski w Łodzi na Teofilowie – ogólnodostępny i ogrzewany zimą. O Sawo Gruz Arena przeczytacie więcej na www.sawogruzarena.pl oraz Facebooku.

Co zadecydowało, że firma Sawo Gruz postanowiła związać się sponsoringowo właśnie z ŁKS Commercecon Łódź? – Od wielu lat firma Sawo Gruz angażuje się w rozwój łódzkiego sportu i współpraca z ŁKS Commercecon Łódź to kolejny krok w budowaniu relacji biznesowo-sportowych – powiedział Marcin Będkowski, prezes Sawo Gruz.

Prezes naszego nowego sponsora miał już okazję przeżywać siatkarskie emocje podczas meczu Łódzkich Wiewiór w poprzednim sezonie. Jakie wrażenia zrobił na nim doping kibiców? – Jeśli chodzi o sam klimat wsparcia publiczności, to jest nieoceniony dla grających zawodniczek. Doping na najwyższym światowym poziomie!

Sponsoring sportowy nie jest obcy firmie Sawo Gruz. Jak współpraca biznesowa na tym polu wpływa na wizerunek marki? – Tak, zgadza się, firma Sawo Gruz wspiera już kilka klubów i stowarzyszeń w regionie łódzkim związanych ze sportem. Zdajemy sobie sprawę, że budowanie wizerunku firmy trwa latami i jesteśmy na początku tej drogi. Natomiast kolejny duży krok w budowaniu marki firmy Sawo Gruz to właśnie umowa sponsoringu ŁKS Commercecon Łódź – zaznaczył Marcin Będkowski.

Więcej informacji na temat działalności Sawo Gruz – nowego sponsora ŁKS Commercecon Łódź – przeczytajcie na stronie internetowej www.sawogruz.pl.

Sawo Gruz – witamy w drużynie!