W środę, 11 października, zespół ŁKS-u Commercecon Łódź wziął udział w sesji fotograficznej przed nowym sezonem Ligi Siatkówki Kobiet. Nasze siatkarki miały okazję zaprezentować się w nowych koszulkach i załapać oddech pomiędzy kolejnymi treningami.

Środowa sesja zdjęciowa była również okazją do integracji drużyny poza boiskiem. Już teraz widać, że ełkaesianki będą stanowiły zgrany team. Podczas zdjęć świetnie się bawiły, a uśmiech nie schodził im z twarzy.

Zespół ŁKS-u Commercecon Łódź w tym sezonie będzie stanowiło połączenie doświadczenia z młodości. Julita Rafałko, Dominika Mras czy Izabella Szyjka wnoszą do zespołu młodzieńczą radość i entuzjazm, ale z pewnością wiele nauczą się od Katarzyny Sielickiej czy Izabeli Żebrowskiej. Wszyscy liczą również na Regiane Bidias, która do Łodzi przyleciała ze słonecznej Brazylii. To zawodniczka, która dziesięciokrotnie zdobywała mistrzostwo swojego kraju z ekipą Rexona/Ades Rio de Janeiro.