Końcówka przygotowań do nowego sezonu była dla Łódzkich Wiewiór bardzo intensywna. W piątek, 26 listopada, siatkarki ŁKS rozegrały czterosetowy sparing z zespołem MKS-u Kalisz, a dzień później wzięły udział w sesji fotograficznej i oficjalnej prezentacji drużyny.

Na ostatku przygotowań do sezonu 2018/2019 Ełkaesianki mogły sprawdzić się w wielu rolach. W miniony piątek, przy wsparciu niemal trzystu kibiców, rozegrały ostatnie spotkanie towarzyskie. Rywalkami Łódzkich Wiewiór były zawodniczki beniaminka ligi – MKS-u Kalisz. ŁKS tego dnia zdecydowanie nie był gościnny. Trenerzy umówili się na rozegranie łącznie czterech setów i w każdym z nich górą były gospodynie (25:14, 25:18, 25:18, 25:15). 

Dzień później Łódzkie Wiewióry już o godzinie 11:00 zameldowały się na sesji zdjęciowej, której efekty będziecie mogli podziwiać w trakcie sezonu. Okazało się, że nasze zawodniczki przed obiektywem czują się jak ryby w wodzie. Humory dopisywały, a w nowych koszulkach meczowych Ełkaesianki prezentowały się wspaniale. Drużynie towarzyszyła również Wiewiórka Zuzia, która będzie bohaterką wielu fotografii. Zdjęcia z sesji pojawią się już wkrótce na naszej stronie oraz w oficjalnym serwisie ligi, a mniej oficjalne pozy będziecie mogli zobaczyć w trakcie sezonu na naszych materiałach graficznych. 

Sobota nie zakończyła się jednak tylko na sesji zdjęciowej. O godzinie 16:00 nasz zespół zameldował się w centrum handlowo-rozrywkowym Sukcesja na oficjalnej prezentacji przed sezonem 2018/2019. Kibice, którzy zjawili się tego dnia przy al. Politechniki 1, mieli okazję zobaczyć po raz pierwszy ŁKS Commercecon Łódź w nowych koszulkach meczowych, które zaprojektowała i wykonała dla nas firma White Hare. Był to również pierwszy oficjalny występ Wiewiórki Zuzi, która będzie towarzyszyć nam podczas meczów w Sport Arenie. Nie zabrakło również gości specjalnych – sponsorów ŁKS Commercecon. Swoją obecnością zaszczycili nas: Hubert Hoffman (Commerececon), Piotr Przybylski (VitaDiet), Jarosław Gorczyca (Vesbo) oraz Krzysztof Zając (White Hare).

A już w najbliższą sobotę, 3 listopada, o godzinie 17:00 Łódzkie Wiewióry zainaugurują nowy sezon Ligi Siatkówki Kobiet. Pierwszym przeciwnikiem ŁKS-u będzie zespół Banku Pocztowego Pałac Bydgoszcz. Będzie to pierwsze ligowe spotkanie w nowej hali. Jak przyznała podczas prezentacji Krystyna Strasz, cały zespół liczy na gorący doping!