Grzegorz Gosławski, właściciel restauracji Słońce Toskanii, to wielki fan Łódzkiego Klubu Sportowego. W tym sezonie będzie wspierał sekcję siatkówki nie tylko z trybun, ale również jako partner ŁKS Commercecon Łódź!

Grzegorz Gosławski jest kolejnym biznesmenem, który zaufał marce ŁKS Commercecon Łódź i postanowił związać się z nami jako partner. Cieszy nas niezmiernie, że kibice odnoszący sukcesy w biznesie chcą wspierać ukochany klub w walce o najwyższe trofea.

Dlaczego zdecydowałeś się zostać partnerem sekcji?

Grzegorz Gosławski:Wychowałem się wśród kibiców ŁKS na śródmieściu, jestem wielkim fanem klubu od zawsze. Dlatego postanowiłem wesprzeć najpierw sekcję piłki nożnej, a w tym sezonie sekcję siatkówki żeńskiej, bo jak wiemy ŁKS jest jeden wielosekcyjny.

Planujecie akcje specjalne dla kibiców?

Oczywiście, że, planujemy! Przede wszystkim rabaty na całą kartę dań i na wykonanie wszelkich imprez okolicznościowych -10 %.

Jaką kuchnie serwujecie i jaką macie ofertę dla klientów?

Nasza restauracja to połączenie kuchni włoskiej i polskiej. Pizza na oryginalnej włoskiej mące, pasty, ale także pierogi własnego wyrobu. Korzystamy też z uroków produktów sezonowych, na bazie których tworzymy tematyczne wkładki do karty. Dla miłośników słodkości kuchnia poleca ciasto czekoladowe z musem malinowym oraz kajmakowe naleśniki z chrupką posypką. W lokalu dla naszych najmłodszych łasuchów znajduje się specjalnie przygotowany kącik zabaw oraz oddzielne menu. Jesteśmy restauracją doskonale nadającą się na rodzinny obiad, romantyczną kolację, szybki lunch czy spotkanie biznesowe.

Witamy Słońce Toskanii i Grzegorza na pokładzie, a Was zapraszamy oczywiście do restauracji! 

Słońce Toskanii mieści się na ul. Żeligowskiego 46 i jest otwarte codziennie od 12:00 do 21:00! Jeśli ktoś z Was jeszcze nie wie, to zdradzamy, że w ofercie znajduje się także Rodowite Pils 😉