W 2018 roku sponsorska rodzina ŁKS Commercecon Łódź powiększyła się o firmę VESBO Poland. Wspólnie zdobyliśmy pięć medali mistrzostw Polski – trzy brązowe i dwa złote. Sukcesy sportowe oraz świetnie funkcjonująca partnerstwo biznesowe sprawiły, że w sezonie 2023/2024 umowa sponsorska pomiędzy ŁKS Commercecon Łódź a VESBO Poland będzie kontynuowana!

Firma VESBO Poland to wiodąca marka w branży instalacji sanitarnych i filtrów do wody. Od początku kładzie nacisk na ciągły rozwój oraz stale wzbogaca swoją ofertę, o co dba wykwalifikowany i wyspecjalizowany zespół pracowników. Dzięki położeniu siedziby firmy w centrum kraju oraz rozwiniętej logistyce VESBO Poland gwarantuje szybką realizację zamówień.

VESBO Poland to również wyłączny partner międzynarodowego koncernu Novaplast – jednego z największych na świecie producentów wyrobów instalacyjnych i kanalizacyjnych z tworzyw.

W 2021 roku VESBO Poland przeniosło swoją siedzibę do nowoczesnego obiektu wykonanego przez firmę Commercecon, co jest dowodem na to, że sponsoring sportowy jest również doskonałym punktem wyjścia do nawiązania współpracy biznesowej pomiędzy firmami-liderami w swoich branżach.

Ciągły rozwój na rynku polskim sprawił, że produkty VESBO POLAND są niemalże w każdej hurtowni instalacji sanitarnej. Sponsoring stał się wartością dodaną i nieodzowną częścią polityki firmy, a nasi klienci z chęcią przyjeżdżają z najdalszych zakątków Polski, aby uczestniczyć w meczach. Emocje towarzyszące podczas spotkań są nie do opisania, a wspólne kibicowanie zacieśnia więzi, co pozytywnie wpływa na współpracę biznesową. Cieszymy się, że możemy należeć do rodziny ŁKS Commercecon Łódź, wspierać siatkarki i na dzień dzisiejszy nie wyobrażamy sobie działań bez sponsoringu – podkreśla Jarosław Gorczyca, prezes zarządu VESBO Poland sp. z o.o.

To świetna wiadomość dla klubu, że firma VESBO wciąż będzie z nami współpracować i wspólnie będziemy się dalej rozwijali. Dzięki tej współpracy zyskują obie strony – klub ma mocnego partnera, który jest z nami na dobre i na złe już od bardzo długiego czasu, firma zyskuje świetną platformę w postaci spotkań piłki siatkowej do rozszerzania swoich działań marketingowych oraz współpracy biznesowej z innymi partnerami – mówi Bartosz Wencław, wiceprezes ŁKS Commercecon Łódź SA. – Marka VESBO, o której jest głośno nie tylko w Polsce, ale również dzięki meczom Ligi Mistrzyń w Europie, jest już mocno kojarzona z pozytywnymi emocjami i solidnością. To dla nas stabilny i godny zaufania partner. Bardzo się cieszymy, że wspólnie będziemy pisali kolejne rozdziały historii ŁKS Commercecon Łódź.

VESBO Poland dobrze mieć Was w drużynie!