W ostatnich tygodniach grono partnerów biznesowych ŁKS-u Commercecon Łódź poszerzyło się o kilka firm. Ale na tym nie koniec. Miło nam ogłosić, że podpisaliśmy właśnie umowę partnerską z kolejną łódzką firmą – STARK. 

Nasz nowy partner sam się przedstawi:

Jesteśmy firmą rodzinną i zajmujemy się wykonywaniem tynków maszynowych gipsowych oraz cementowo-wapiennych wewnętrznych (od 1998 roku). Wykonujemy prace tynkarskie zarówno na dużych obiektach (lotnisko wojskowe w Łasku, hala Gillette itd.), jak i na domkach jednorodzinnych. Posiadamy w tej chwili sześć brygad, a wydajność jednej to ok. 80-100 m2 dziennie. Ofertę dostosowujemy indywidualnie. Zależy ona od wielu czynników, takich jak ilość metrów do wykonania czy rodzaj materiału (gips, cement, twardy, miękki itp.).

Nie można zapomnieć również o tym, że właściciele firmy, to prywatnie sympatycy Łódzkiego Klubu Sportowego. To niezwykle cenne, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich biznesów czasie, że wsparcie klubowi oferują właśnie kibice.

Cieszymy się, że zagramy razem również biznesowo!