W sezonie 2019/2020 o prawidłowe nawodnienie naszego zespołu zadbał producent wody alkalicznej Święcicki Zdrój. Źródła Królewskie, z których czerpana jest woda naszego partnera, znajdują się w okolicach Żeromina w województwie łódzkim.

Właściwości wody Święcicki Zdrój wynikają przede wszystkim z jej wysokiego pH – aż 8,3. Codzienne picie wody alkalicznej może działać korzystnie na układ pokarmowy i gospodarkę wodno-elektrolitową organizmu. Może być ona pomocna również w przypadku zaburzeń wodno-elektrolitowych podczas np. zatruć. Codzienne spożycie wody Święcicki Zdrój może przyczynić się do zachowania zdrowia, dobrego samopoczucia i odpowiedniej kondycji organizmu.

Odpowiednie nawodnienie organizmu jest bardzo ważne szczególnie wtedy, gdy uprawiacie sport, ponieważ w istotny sposób na wydolność. Należy pamiętać aby pić regularnie, nie czekając na uczucie pragnienia, gdyż uczucie to pojawia się gdy organizmowi już brakuje 0,5÷1 litra wody.

W sezonie 2019/2020 nasz partner dostarczył nam wodę w takiej ilości, aby starczyło nie tylko dla drużyny, ale również dla przedstawicieli mediów, ekipy organizacyjnej czy wolontariuszy klubu. Dzięki firmie Święcicki Zdrój w czasie walki z koronawirusem dostarczyliśmy również duże zapasy wody do szpitala im. WAM przy ul. Żeromskiego w Łodzi oraz Domu Pomocy Społecznej Fundacji im. Brata Alberta. 

Dziękujemy za wsparcie!