Małymi krokami, ale cały czas naprzód – to hasło, które przyświecało rozwojowi naszego nowego partnera, który obecnie jest topową firmą na łódzkim rynku motoryzacyjnym. Jest ono bliskie również naszemu klubowi, który przez ostatnią dekadę wykonał ogromną pracę, aby znaleźć się w czołówce ekstraklasy. Miło nam poinformować, że nawiązaliśmy współpracę z Autoryzowanym Koncesjonerem Marki Citroen – firmą Syguła.

Firma SYGUŁA na łódzkim rynku motoryzacyjnym istnieje już ponad 30 lat. Firmę założył Stanisław Syguła, który obecnie prowadzi ją razem ze swoimi synami – Adamem i Marcinem. Z małego, rodzinnego przedsiębiorstwa, firma Syguła przekształciła się w wiodącego Koncesjonera Marki Citroen w środkowej Polsce.

Posiada wysokokwalifikowanych pracowników działu sprzedaży oraz profesjonalnie przeszkoloną kadrę serwisową. Nieustannie podnosi kwalifikacje i umiejętności stosując nowoczesne rozwiązania z zakresu obsługi klienta, czego dowodem jest rosnąca liczba stałych kontrahentów.

SYGUŁA to profesjonalne i kompleksowe centrum samochodowe. Korzystając ze wsparcia handlowców możecie wybrać i zakupić samochód, a także poddać go przeglądom technicznym oraz naprawom w naszej autoryzowanej stacji obsługi marki Citroen.

W ofercie firmy Syguła znajdziecie również:

  • pełen zakres usług blacharsko-lakierniczych,
  • serwis pogwarancyjny wszystkich marek samochodów,
  • likwidacja szkód komunikacyjnych,
  • ubezpieczenia pojazdów,
  • całodobowe Assistance,
  • szeroka gama części zamiennych i akcesoriów do samochodów marki Hyundai oraz Citroen,
  • przyjmowanie samochodów w rozliczeniu.

Nasz nowy partner wykorzystuje swoją działalność biznesową również, aby wspierać placówki i organizacje społeczne oraz charytatywne, m.in.: Hospicjum Gajusz, Polski Komitet Narodowy UNICEF, Straż Pożarną w Aleksandrowie Łódzkim i Witonii czy Schronisko Medor w Zgierzu.

Cieszymy się, że możemy współpracować z firmą o tak bogatym doświadczeniu i zaangażowanej społecznej.

Pełną ofertę naszego partnera znajdzie na stronie www.sygula.pl.