Od kilku lat ŁKS Commercecon Łódź angażuje się w akcję Szlachetna Paczka. Celem tego ogólnopolskiego projektu jest pomoc rodzinom i osobom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. 

Oczekując magicznego nastroju świąt, chcemy nie tylko cieszyć się z tego, co dostaniemy, ale również z tego co możemy dać innym. Dlatego angażujemy się w szereg akcji, które mogą poprawić chociaż odrobinę czyjś los. W tym roku postaramy się spełnić jak najwięcej potrzeb pani Sylwii i jej rodziny – męża Sylwestra, syna Wiktora i wnuczki Weroniki.

Pani Sylwia oraz pan Sylwester są małżeństwem od ponad 30 lat. Wspólnie wychowują 9-letnią Weronikę, której matka nie jest w stanie poświęcić tyle czasu na opiekę co dziadkowie. W mieszkaniu mieszka również syn Krzysztof, który niesłusznie spędził kilka miesięcy w zakładzie karnym.

Potrzeby wybranej przez nas rodziny są naprawdę podstawowe. To chociażby kołdra, kurtka zimowa czy odkurzacz.

Z listą możecie się zapoznać na stronie Szlachetnej Paczki: https://www.szlachetnapaczka.pl/wybor-rodziny/rodzina/98492/2258

Przed nami zbiórka darów i pieniędzy na zrealizowanie potrzeb pani Sylwii i jej rodziny. Będziemy Was informować na bieżąco w naszych mediach społecznościowych. W poprzednich latach wsparliście nas bardzo mocno. Mamy nadzieję, że w tym roku będzie podobnie!