W sezonie 2022/2023 o dobry stan zdrowia siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź będą nadal dbać fizjoterapeuta Łukasz Burtnik oraz, dzięki współpracy z przychodnią SPORTO, doktor Jędrzej Lesman, który specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Łukasz Burtnik jest fizjoterapeutą Łódzkich Wiewiór od 2018 roku. Ukończył studia na kierunku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywał dzięki licznym stażom m.in. w UKS SMS Łódź im. Kazimierza Górskiego, a także we współpracy z JSW Jastrzębskim Węglem, ŁKS-em Łódź, czy w kadrze Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Jest zwolennikiem ciągłego dokształcania się, dlatego wykorzystuje w pracy wiele metod. Prywatnie jest entuzjastą aktywności fizycznej, od najmłodszych lat trenował sporty drużynowe i narciarstwo.

Od 2020 roku opieką lekarską Łódzkie Wiewióry otacza również doktor Jędrzej Lesman, który specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu w szpitalu im. WAM w Łodzi. Zawodowo interesuje się głównie ortopedią sportową i zachowawczymi metodami leczenia choroby zwyrodnieniowej. Jędrzej Lesman pracuje na co dzień również z zaprzyjaźnionej przychodni SPORTO, której szefem jest profesor Marcin Domżalski.

Panowie, zdrowie Wiewiór w Waszych rękach! Super, że jesteście z nami!