W sezonie 2020/2021 o dobry stan zdrowia siatkarek ŁKS-u Commercecon Łódź nadal będą dbać Marta Pająk i Łukasz Burtnik. Do tego duetu dołączy również, dzięki współpracy z przychodnią SPORTO, Jędrzej Lesman, który specjalizuje się w ortopedii i traumatologii narządu ruchu.

Martę Pająk zna każdy kibic ŁKS-u Commercecon Łódź. Jest z klubem od wielu lat na dobre i złe, kiedyś na boisku, od kilku sezonów w roli masażystki. Dba nie tylko o fizyczne przygotowanie zawodniczek do treningów i meczów, ale również o dobrego ducha drużyny. Dzięki niej wszystkie nowe zawodniczki ekspresowo poznają wszystkie klubowe przyśpiewki i budzą w sobie ełkaesiackiego ducha.  

Łukasz Burtnik jest fizjoterapeutą Łódzkich Wiewiór od 2018 roku. Ukończył studia na kierunku fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym w Łodzi. Swoje doświadczenie zdobywał dzięki licznym stażom m.in. w UKS SMS Łódź im. Kazimierza Górskiego, a także we współpracy z JSW Jastrzębskim Węglem, ŁKS-em Łódź, czy w kadrze Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Jest zwolennikiem ciągłego dokształcania się, dlatego wykorzystuje w pracy wiele metod. Prywatnie jest entuzjastą aktywności fizycznej, od najmłodszych lat trenował sporty drużynowe i narciarstwo.

Opieką lekarską Łódzkie Wiewióry otoczy również Jędrzej Lesman. Specjalizuje się on w ortopedii i traumatologii narządu ruchu w szpitalu im. WAM w Łodzi. Zawodowo interesuje się głównie ortopedią sportową i zachowawczymi metodami leczenia choroby zwyrodnieniowej. Jędrzej Lesman pracuje na co dzień również z zaprzyjaźnionej przychodni SPORTO, której szefem jest profesor Marcin Domżalski.