TICO – łódzka firma z ponad 30-letnią tradycją – została nowym partnerem technicznym mistrza Polski w siatkówce kobiet – ŁKS Commercecon Łódź. Umowa partnerska będzie obowiązywać przez co najmniej dwa najbliższe sezony.

Długoletnia tradycja i ogromne doświadczenie – tym cechuje się nowy partner techniczny Łódzkich Wiewiór. Marka TICO w ciągu ostatnich lat ubierała graczy wielu klubów sportowych. Wśród nich znalazły się ekstraklasowe kluby piłkarskie: Polonia Warszawa (mistrzostwo Polski i LM), ŁKS Łódź, Wisła Płock (Puchr Polski i PE), Odra Wodzisław, Widzew, Ruch Radzionków i Jagiellonia Białystok.

W strojach spod igły TICO grała również reprezentacja Polski w piłce nożnej w latach 2001 i 2002, siatkarski BKS Bielsko-Biała, AZS Częstochowa i Jastrzębski Węgiel, jak również mistrzowie Polski w piłce ręcznej – Wisła Płock i SPR Lublin.

Tytuły mistrzów świata w boksie zawodowym zdobywali w strojach TICO  Krzysztof „Diablo” Włodarczyk oraz Krzysztof  „Główka” Głowacki.  Obecnie Tico współpracuje na rynku łódzkim z piłkarzami ręcznymi Anilany oraz z koszykarkami Widzewa.

Siatkarki ŁKS Commercecon Łódź nie tylko podczas meczów będą występować w strojach od TICO. Łódzka marka przygotuje również dla mistrzyń Polski stroje treningowe, dresy, plecaki czy torby.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z TICO z wielu względów. To marka uznana na rynku, więc jesteśmy spokojni o jakość naszego sprzętu, a to zawsze było naszym priorytetem przy doborze partnera technicznego. TICO już przy pierwszych naszych rozmowach zaproponowało nam ciekawą, spójną wizję, a także było przygotowane z rozwiązaniami dedykowanymi dla nas, co utwierdziło nas w przekonaniu, że to bardzo dobry wybór. Ważna dla nas była również kontynuacja drogi współpracy z lokalnymi firmami, aby razem łączyć siły i promować Łódź i łódzkie marki – mówi o nowym partnerze technicznym Marcin Sawoniuk, team manager ŁKS Commercecon Łódź.

 – Jesteśmy bardzo zadowoleni z podpisania umowy z drużyną mistrza Polski ŁKS Commercecon Łódź. Cieszę się, że możemy współpracować z klubem, który tworzą pasjonaci siatkówki budujący profesjonalny klub na światowym poziomie – podkreśla Radek Kaczmarczyk, manager TICO ds. kluczowych klientów.   

TICO witamy w drużynie!