Europejska Konfederacja Siatkówki (CEV) w porozumieniu z klubami zdecydowała się na zmianę formuły rozgrywania fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Zamiast pojedynczych spotkań odbędą się dwa turnieje. ŁKS Commercecon Łódź będzie gospodarzem takiego turnieju w grupie C w lutym 2021 roku!

W każdej z grup decyzja o przyznaniu roli organizatora turnieju była podejmowana indywidualnie podczas videokonferencji, które odbyły się na przestrzeni ostatnich dwóch tygodni. 

Niezwykle cieszy nas, że w gronie klubów, które zorganizują turniej w ramach fazy grupowej Ligi Mistrzyń jest również ŁKS Commercecon Łódź. Na przestrzeni ostatnich sezonów nasz klub zdążył pokazać się z bardzo dobrej strony – organizacyjnie, sportowo i kibicowsko. Organizacja turnieju, w którym zmierzą się cztery ekipy grupy C – VakifBank Stambuł, Marica Płowdiw, ASPTT Mulhouse i ŁKS Commercecon – będzie wyzwaniem, które podejmiemy z wielką przyjemnością i nadzieją, że w lutym w łódzkiej Sport Arenie będą mogli zasiąść już kibice!