10 000 m2, 9 przestronnych stref sportowych, ogromne możliwości treningowe – w gronie partnerów ŁKS-u Commercecon Łódź witamy VeraSport!

VeraSport to jeden z największych tego typu obiektów w Polsce. Pod jednym dachem skupia wiele przestronnych stref sportowych, m.in. nowoczesną siłownię ze strefą cross, korty do squasha i badmintona, zadaszone boiska trawiaste, hale wielofunkcyjne, strefę fitness z dwoma przestronnymi salami oraz salą rowerową czy strefę tenisa stołowego. 

Klub zapewnia komfortowe i bezpieczne warunki do realizowania sportowych pasji w przyjaznej atmosferze, a także przestrzeń zarówno dla zespołów i profesjonalnych sportowców, ale również dla rodzin w zakresie rozrywki i wspólnego, aktywnego spędzania czasu.

To właśnie w takich wspaniałych warunkach Łódzkie Wiewióry będą przygotowywać się do sezonu 2021/2022 oraz trenować w trakcie trwania rozgrywek. Jesteśmy przekonani, że możliwość odbywania regularnych treningów w VeraSport przyniesie wiele korzyści naszej drużynie, a Wy – drodzy kibice – również skorzystacie z możliwości sportowych, które oferuje nasz partner. 

Możliwości, które oferuje VeraSport są naprawdę imponujące. Jesteśmy przekonani, że nasz cały nasz zespół będzie zachwycony wysoką jakością dostępnego sprzętu, co będzie miało przełożenie na proces przygotowania do kolejnego sezonu. Cieszymy się, że centrum VeraSport dołączyło do grona naszych partnerów i wierzymy, że będzie to współpraca, która przyniesie wiele korzyści dla obu stron – podkreślił Mariusz Przybyła, specjalista ds. marketingu ŁKS-u Commercecon Łódź. 

VeraSport mieści się przy ulicy Siewnej 15. O naszym nowym partnerze przeczytacie więcej na stronie internetowej: www.verasport.pl.