Po zdobyciu wicemistrzostwa Polski grono sponsorów ŁKS-u Commercecon Łódź zasiliła firma VESBO Poland. Współpraca okazała się bardzo szczęśliwa – wspólnie zdobyliśmy mistrzostwo kraju, a w sezonie 2019/2020 brązowy medal. VESBO Poland dziękujemy za wsparcie!

Prezes firmy Jarosław Gorczyca przy podpisywaniu umowy sponsorskiej nie ukrywał, że od lat jest kibicem Łódzkiego Klubu Sportowego. Podkreślał również, że ważnym aspektem działań biznesowych jest również działalność społeczna czy sportowa. Dla każdego klubu sportowego, który chce prezentować się na jak najwyższym poziomie, wsparcie takich firm jak VESBO jest niezwykle cenna. Wierzymy, że dzięki takiej współpracy jesteśmy w stanie przynieść sobie nawzajem wiele korzyści. 

VESBO Poland to firma o długoletnim doświadczeniu w sprzedaży instalacji sanitarnych i filtrów do wody. W swojej ofercie posiada instalacje marki VESBO oraz własnej marki VPremium. Firma VESBO to nie tylko produkty najwyżej jakości, ale również wykwalifikowany i doświadczony zespół pracowników. Dzięki nim każdy klient otrzymuje pełne wsparcie. 

Nasz sponsor jest również wyłącznym partnerem międzynarodowego koncernu Novaplast. Dzięki temu obecna jest na rynku Polski oraz Krajów Nadbałtyckich, Kaliningradu, Ukrainy i Białorusi. Instalacje VESBO zostały wykorzystane do budowy takich obiektów jak Teatr Capitol w Warszawie, Hotel Gołębiewski w Mikołajkach, Port Lotniczy Gran Canaria czy Hotel Al Areen Palace & Spa w Bahrainie.
 
VESBO Poland dziękujemy za kolejny wspólny sezon!