W 2018 roku sponsorska rodzina ŁKS Commercecon Łódź powiększyła się o firmę VESBO Poland. Nasza współpraca trwa już trzy lata, zdobyliśmy wspólnie trzy medale mistrzostw Polski – złoty i dwa brązowe. Co więcej, zacieśniła się również kooperacja biznesowa pomiędzy Commercecon i VESBO Poland. Prezesi obu firm nie mieli wątpliwości – kontynuujemy współpracę sportową również w sezonie 2021/2022!

Firma VESBO Poland to wiodąca marka w branży instalacji sanitarnych i filtrów do wody. Od początku kładzie nacisk na ciągły rozwój oraz stale wzbogaca swoją ofertę, o co dba wykwalifikowany i wyspecjalizowany zespół pracowników. VESBO Poland jest wyłącznym partnerem międzynarodowego koncernu Novaplast, dzięki czemu działa na rynku Polski oraz Krajów Nadbałtyckich, Kaliningradu, Ukrainy i Białorusi.

Aktualnie nasz partner jest w trakcie przeprowadzki do nowego, pięknego obiektu wykonanego przez… naszego sponsora tytularnego – firmę Commercecon! Co spowodowało, że nowy obiekt magazynowo-biurowy dla VESBO wykonał właśnie Commercecon? 

W związku z nieustającym rozwojem firma Vesbo Poland szukała miejsca spełniającego takie warunki jak: dogodna lokalizacja, nowoczesna przestrzeń oraz duża powierzchnia magazynowa. Dotychczasowa lokalizacja nie sprzyjała dalszemu rozwojowi, gdyż zwyczajnie brakowało do niego miejsca, a zakorkowane główne ulice utrudniały transport produktów w odpowiednim czasie. Nowoczesne obiekty magazynowe to specjalność firmy Commercecon, która w ramach 7R Park Łódź West II wybudowała nową siedzibę Vesbo Poland. W tak dogodnych warunkach  firma Vesbo Poland będzie mogła realizować swoje  plany i wzmacniać swoją pozycję na rynku. Obie te firmy połączyły sportowe cele z drużyną siatkarek ŁKS Commercecon Łodź, dlatego też współpraca w aspekcie biznesowym przebiegła wzorowo, profesjonalnie i w przyjaznej atmosferze – podkreśliła Karolina Szczerbicka z VESBO Poland.

Trzy medale mistrzostw Polski w siatkówce plus udana współpraca biznesowa – to idealne połączenie, które będziemy kontynuować również w sezonie 2021/2022. Prezesi Hubert HoffmanJarosław Gorczyca nie mieli wątpliwości – warto łączyć pracę z działalnością pozabiznesową, a wspieranie Łódzkich Wiewiór przynosi im wiele satysfakcji i emocji.

VEBSO Poland cieszymy się, że wciąż gramy razem!