Z marką VitaDiet Polska #GramyRazem od dwóch sezonów. Wspólnie zdobyliśmy złoty i brązowy medal mistrzostw Polski. Z VitaDiet zawodniczki i sztab ŁKS-u Commercecon dbają o swoje zdrowie, stosując suplementy najwyższej jakości. Dziękujmy, że jesteście z nami!

Przypomnijmy, że marka VitaDiet Polska jest częścią Ośrodka Badawczo-Produkcyjnego Politechniki Łódzkiej ICHEM. Firma ma ponad 30-letnie doświadczenie w produkcji suplementów diety, wyrobów medycznych, farmacji i żywności specjalnej. Dla zawodowych sportowców szczególnie ważne jest, aby suplementować organizm produktami najwyższej jakości. I takie są właśnie preparaty VitaDiet: w bezpieczny sposób dbają o prawidłowe funkcjonowanie organizmu i przyspieszają jego regenerację w chwilach wzmożonego wysiłku.

Wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom swoich klientów marka VitaDiet cały czas dba o ulepszanie receptur poszczególnych preparatów, a także tworzeniem nowych produktów. Dzięki temu firma dociera do najbardziej wymagających odbiorców. I tak w kwietniu do oferty trafiły aż trzy nowe preparaty – Magnez 400 z witaminą B6 i EnteroDiet w saszetkach oraz Cynk do ssania (o smaku cytrynowym). To doskonałe propozycje dla osób, które potrzebują suplementacji, a nie przepadają za klasycznymi tabletkami.

Pełną ofertę produktów VitaDiet Polska można zobaczyć w sklepie internetowym: TUTAJ.

Przez dwa lata wypracowaliśmy świetny model współpracy. Profesjonalny sport łączy się ściśle z odpowiednią suplementacją. Dlatego tak ważne, aby współpracować z firmami najlepszymi w swoim fachu. Łódzkie Wiewióry stosują produkty VitaDiet nie tylko w trakcie sezonu, ale również w okresie regeneracji. Z kolei na boisku odwdzięczają się naszemu sponsorowi grą na wysokim poziomie i zapewniają ogromne emocje. 

VitaDiet Polska dziękujemy za kolejny sezon! 

#GramyRazem