W marcu 2021 roku do grona partnerów ŁKS Commercecon Łódź dołączył producent tkanin – firma KARY. Łódzka marka działa w tej branży już ponad trzy dekady. Za nami dwa lata obfitujące w sukcesy, a przed nami – mamy nadzieję – równie piękna historia, bowiem zagramy z KARY również w sezonie 2023/2024!

Firma KARY specjalizuje się w produkcji i sprzedaży tkanin, przede wszystkim tkanin bawełnianych. W ofercie naszego partnera znajdziecie m.in.:

  • tkaniny surowe,
  • tkaniny pościelowe,
  • tkaniny gładkie, drukowane i korowane,
  • tkaniny flanelowe,
  • tkaniny drelichowe,
  • tkaniny pieluchowe.

Produkty marki KARY to gwarancja wysokiej jakości w przystępnej cenie. Nasz partner oferuje nie tylko tkaniny, ale również gotową pościel drukowaną i haftowaną, pościel adamaszkową, a także zestawy pościelowe. W ofercie znajdziecie bogaty wybór tekstyliów w tysiącach wzorów. 

A jeśli potrzebujecie coś ekstra, to KARY realizuje także zamówienia indywidualne, dzięki czemu każdy klient otrzyma dokładnie taki produkt, jakiego oczekuje.

Firma KARY oferuje swoje produkty nie tylko dla klientów indywidualnych, ale również dla hoteli czy szpitali. U naszego partnera każdy znajdzie idealny asortyment, a w wyborze pomoże wyspecjalizowana ekipa doradców.

Zapraszamy do kontaktu z naszym partnerem poprzez stronę internetową: https://kary-tkaniny.pl.

KARY – cieszymy się, że jesteście z nami!