W miniony piątek Łódzkie Wiewióry wzięły udział w treningu z uczestnikami półkolonii centrum zajęć dla dzieci Piaskownica. Zarówno nasi mali goście, jak również sztab i siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź, bawili się doskonale w duchu hasła „w zdrowym ciele, zdrowy duch”.

W zajęciach z dziećmi wzięli udział trenerzy Bartłomiej BartodziejskiTomasz Nagórka oraz zawodniczki – Klaudia Gajewska, Oliwia Laszczyk, Joanna Pacak oraz Valeria Caracuta. Uczestnicy półkolonii mieli okazję wykonać rozgrzewkę pod okiem trzykrotnego halowego mistrza Polski na 60 m przez płotki. W dalszej części zajęć dzieci zostały podzielone na grupy i wykonywały ćwiczenia z Łódzkimi Wiewiórami. Dla naszych gości przygotowaliśmy szaliki-pasiaki z wyhaftowanymi wiewiórkami oraz pamiątkowe plakaty. Nie obyło się również bez wspólnego zdjęcia.  

Bardzo dziękujemy za te odwiedziny. Mamy nadzieję, że spotykamy się na wspólnych zajęciach jeszcze nie raz! Jesteśmy przekonani, że dzięki takim treningom coraz więcej dzieci będzie chciało żyć według maksymy „w zdrowym ciele, zdrowy duch”! 

Przypomnijmy, że centrum zajęć dla dzieci Piaskownica to partner naszego klubu. Ma swoją siedzibę przy ul. Piaski 4  w Łodzi. W ofercie Piaskownicy znajdziecie całą gamę warsztatów, m.in. taneczne, z programowania czy szycia. Nie brakuje zajęć sezonowych (półkolonii letnich i zimowych) oraz kursów językowych. U naszego partnera urządzicie urodziny swojej pociechy. Możecie również wynająć animatora na imprezę zewnętrzną. Serdecznie polecamy!