Zając i wiewiórka ramię w ramię? Oba te zwierzątka cechuje szybkość, zwinność i skoczność. Nic dziwnego, że szybko znalazły wspólny język. Z wielką przyjemnością przedstawiamy Wam nowego partnera technicznego naszej drużyny – White Hare.

Założycielem firmy jest były rugbysta Krzysztof Zając. Jako sportowiec doskonale wie, że idealnie skrojony strój wykonany z wysokiej jakości materiału jest niezbędny dla komfortu pracy. White Hare projektuje i produkuje m.in. topy, spodenki, legginsy, t-shirty oraz bluzy dla sportowców. Ambasadorką firmy jest rozgrywająca kadry narodowej w piłkę ręczną – Kinga Achruk.

White Hare zaufali między innymi:

  • wicemistrz Polski w piłce ręcznej na plaży – drużyna Red Hot Czili Buk
  • łódzka drużyna strażacka startująca w zawodach Firefighter Combat Challenge
  • zespół CHKS Politechnika Łódzka
  • Rafał Bereza – zwycięzca zawodów Firefighter Combat Challenge

Teraz czas na przygodę White Hare z siatkówką. Nowy partner techniczny przygotuje dla Łódzkich Wiewiór stroje treningowe, sparingowe i meczowe, a także dresy i torby. Kinga Achruk jest nie tylko twarzą firmy, ale również bierze aktywny udział w procesie kreacji nowych produktów. Dzięki temu wiemy, że przygotowane dla nas ubrania będą idealnie spełniały oczekiwania naszych siatkarek pod względem funkcjonalności, wygody, a także estetyki.

White Hare witamy w siatkarskiej rodzinie ŁKS Commercecon!