Dobrze wiecie, że nasza Zuzia to wiewióra pracująca i żadnej pracy się nie boi. Jest też bardzo ciekawa jak wygląda działalność każdego naszego sponsora, więc od czasu do czasu odwiedza kolejne firmy. Ostatnio wpadła do pani Marty Sobolewskiej, która prowadzi swoją działalność MS Ubezpieczenia pod patronatem Unilinku.

Zespół MS Ubezpieczenia doradzi w zakresie doboru ubezpieczeń:

  • komunikacyjnych,
  • nieruchomości ( także w stadium budowy ),
  • na życie,
  • dla podróżujących,
  • dla rolników
  • mienia.

Specjalizuje się w ubezpieczeniach grupowych i indywidualnych na życie oraz ubezpieczeniu firm z różnych branży.

Z panią Martą można skonsultować się zarówno w biurze, które mieści się przy ul. Adwokackiej 7/13, jak i telefonicznie +48 737 176 073. Możliwe jest również spotkanie w domu klienta oraz w każdym możliwym wskazanym miejscu. 

Wiewióra poleca!

*autorem fotografii jest Paweł Ciesielski