Nasza maskotka Wiewiórka Zuzia już tak bardzo nie może się doczekać nowego sezonu, że ruszyła w miasto jako dostawca Restauracji Słońce Toskanii. W służbowym aucie udało się nawet zmieścić puchaty ogon naszej wiewióry.

Nasza Zuzia nie umie usiedzieć w miejscu. Uwielbia odwiedziny u naszych sponsorów i partnerów. Nigdy nie odmawia też pomocy. Gdzie się pojawi, tam zaraz bierze się do pracy. Ten tydzień był dla niej wyjątkowo aktywny.

Najpierw odwiedziła siedzibę naszego nowego partnera Kuboty. Po przetestowaniu kilkudziesięciu modeli klapek stwierdziła jednak, że pozostanie w swoich butach. Już następnego dnia czekała na nią nowa rola. Zuzia wcieliła się w dostawcę posiłków z Restauracji Słońce Toskanii.

Nasza maskotka dostarczyła posiłki między innymi do szpitala im. WAM przy Placu im. Gen. Józefa Hallera. Zrealizowała również kilka zamówień indywidualnych, m.in. dostarczyła lunch do OrtoMed Sport. Tego dnia Zuzia wywołała uśmiech na wielu twarzach, a do tego przywiozła pyszny posiłek. 

Zachęcamy Was do zamawiania posiłków od naszego partnera. Może to zrobić m.in. przez ich stronę internetową www.sloncetoskanii.pl lub telefonicznie 787-467-966 w godzinach 12:00 – 18:00.

*autorem fotorelacji jest Paweł Ciesielski