Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź  odwiedziły w tym tygodniu siedzibę firmy Ichem, która poprzez swoją wiodącą markę VitaDiet Polska, jest jednym z głównych sponsorów klubu. 

Posezonowe wizyty u sponsorów to czas na spotkania w luźniejszej atmosferze i okazja do złożenia podziękowań za wsparcie. Marka VitaDiet Polska jest z ŁKS-em Commercecon Łódź już dwa sezony. Wspólnie zdobyliśmy dwa medale mistrzostw Polski. Łódzka firma wspiera klub finansowo oraz dostarcza Łódzkim Wiewiórom wszystkie niezbędne suplementy.

Z brązowym medalem oraz pamiątkową koszulką zawitały do siedziby sponsora siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź. Joanna Pacak, Klaudia AlagierskaMagdalena Saad wręczyły upominki na ręce prezesa firmy Jarosława Derenia i dyrektora Piotra Przybylskiego

Dodajmy, że VitaDiet Polska wsparła również szereg akcji pomocowych organizowanych przez klub i Stowarzyszenie Kibiców ŁKS-u w okresie epidemii. Nasz sponsor podarował łódzkim szpitalom oraz Domom Pomocy Społecznej maseczki ochronne, suplementy czy napoje energetyczne. 

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy VitaDiet Polska za wsparcie w sezonie 2020/2021.  Mamy nadzieję, że przed nami jeszcze wiele wspólnych sportowych emocji!